Atletický oddíl Mikulčice

VÍCEBOJE

 

Dlouhodobé tabulky atletického oddílu k  15. 11. 2010

Výkon

Příjmení, jméno

Roč.

V roce

 

Výkon

Příjmení, jméno

Roč.

V roce

Dlouhodobé tabulky V Í C E B O J E

 

Dlouhodobé tabulky V Í C E B O J E

 

Ž Á K Y N Ě

 

 

 

 

Ž Á K Y N Ě

 

Sprinterský dvojboj - 50, 60 m

 

Sprinterský trojboj-40, 50, 60 m

731

Hromková Olga

77

89

 

112

Kotásková Radka

79

568

Kotásková Radka

79

89

 

89

Bělohoubková Hana

80

329

Bílíková Romana

78

89

 

66

Janů Jana

80

260

Janů jana

80

89

 

50

Medusová Marcela

81

235

Hromková Pavla

79

89

       

121

Maláníková Eliška

79

89

 

Sprinterský trojboj-60,100,150 m

117

Kotásková Michala

78

89

 

1,597

Medusová Blanka

76

111

Medusová Marcela

81

89

       

86

Bělohoubková Hana

80

89

       

62

Ralková Lucie

80

89

       

Sprinterský trojboj-50, 60, 100 m

 

Sprinterský trojboj-60, 100, 200 m

719

Veselá Andrea

96

7

 

627

Výmolová Martina

94

178

Bohunská Kateřina

99

7

 

273

Janků Jana

93

75

Novotná Kristýna

99

7

       

69

Hřebačková Dominika

97

7

 

Čtyřboj- 60, 800, V, M

64

Lejsková Sára

99

7

 

2.194

Medusová Veronika

83

               

Čtyřboj - 60m, M, D, 800 m ( MPB  přípr.)

 

Trojboj - 50 m, D, M  ( AŠSK )

1.242

Medusová Veronika

83

94

 

626

Valdová Jindřiška

95

901

Šáchová Adéla

90

1

 

505

Tokošová Tereza

92

892

Kotásková Radka

79

90

 

501

Gacková Soňa

91

861

Hubáčková Eva

88

99

 

452

Světnicová Petra

95

705

Dumanová Lucie

82

93

 

447

Novotná Kristýna

99

702

Medusová Simona

85

94

 

445

Hůlková Marie

99

684

Hůlková Marie

99

2009

 

442

Lejsková Sára

99

645

Bělohoubková Hana

80

91

 

437

Jurniklová Renata

92

575

Šáchová Adéla

90

1

 

435

Mikušíková Martina

94

573

Bohunská Jana

80

91

 

422

Benadová Nikola

91

549

Horáková Eva

82

92

       

537

Šáchová Markéta

88

98

       

507

Výmolová Martina

94

4

       

Čtyřboj - 60m, ( D - V ), M, 600 m ( AŠSK )

 

Pětiboj-60mpř., V, K, D, 800 m ( MPB st.)

1364

Blablová Kateřina

92

5

 

1437

Pavková Zdeňka

85

1303

Benadová Veronika

90

4

 

1180

Dvořáková Eva

86

1242

Šáchová Adéla

90

3

 

1017

Běhunčíková Veronika

90

924

Šimčíková Julie

95

2009

 

970

Šáchová Adéla

90

898

Mikušíková Martina

94

6

 

707

Hanáčková Pavla

90

812

Kolovrátková Eva

90

3

 

846

Veselá Andrea

96

776

Švehlová Jana

90

4

 

626

Rehortová Veronika

89

775

Šimčíková Zuzana

90

3

       

723

Výmolová Martina

94

6

 

Pětiboj -60 m př., M, 60m, D, 800 m (MPB)

697

Kambová Lucie

91

4

 

2.345

Medusová Veronika

83

687

Bílíková Lucie

92

5

 

2.040

Medusová Simona

85

620

Benadová Nikola

91

5

 

1.959

Kotásková Radka

79

Čtyřboj - 60m, ( D - V ), K, 800 m ( AŠSK )

 

1401

Blablová Kateřina

92

1412

Hubáčková Eva

88

3

 

1.353

Dumanová Lucie

82

1258

Benadová Veronika

90

5

 

1.334

Ondrušová Lenka

80

1022

Straková Venduůa

88

3

 

1.284

Stibůrková Aneta

85

861

Tokošová Tereza

92

6

 

1.271

Hubáčková Eva

88

844

Čechová Alena

88

3

 

1.137

Bělohoubková Hana

80

832

Švehlová Jana

90

5

 

1.087

Dvořáková Eva

86

794

Graciásová Eliška

89

3

 

1.072

Ondrušová Martina

84

756

Teplíková Kristýna

89

4

 

1.050

Výmolová Martina

94

750

Mikušíková Martina

94

2009

 

1.048

Pavková Zdeňka

85

744

Bílíková Lucie

92

6

 

Šestiboj - 60m př., V, M, 60, D, 800 (I.MPB)

718

Šimčíková Zuzana

90

4

 

1.168

Bělohoubková Hana

80

               

 

Ž Á C I

 

 

 

 

Ž Á C I

 

Sprinterský dvojboj  50, 60

 

Sprinterský trojboj  50 - 60 - 100

71

Hřiba Martin

79

89

 

260

Bohunský Tomáš

97

64

Koutný Ondřej

79

89

 

27

Voborník Štěpán

0

58

Rác Michal

80

89

 

9

Bartoník Dominik

98

32

Pazourek Luděk

80

89

 

Sprinterský trojboj  60 - 100 - 200

30

Tesařík Robert

79

89

 

768

Galetka Ondřej

92

25

Sýkora Zdeněk

81

89

 

447

Výmola Tomáš

94

25

Bílík David

81

89

 

395

Hubáček Petr

93

11

Janů Miloš

81

89

 

386

Konečný Tomáš

94

11

Kos Aleš

79

89

 

222

Bartoník Jakub

94

Trojboj - 50m, D, M  ( AŠSK )

 

Pětiboj -60mpř., M, 60m, D, 800m ( MPB )

500

Hůlek Jan

97

2008

 

1.086

Budiš Adam

91

480

Voborník Štěpán

0

2010

 

1.048

Bílík Roman

79

454

Hřebačka Dalibor

92

2004

 

1.027

Blabla Ondřej

91

449

Řehánek Matěj

92

2004

 

904

Bartoník Dominik

98

430

Škojec Jakub

0

2010

 

791

Bičkov Dimitrij

81

422

Gacko Tomáš

93

2004

 

776

Koneček Libor

79

421

Mikulica Filip

97

2008

 

751

Kuchynka Eduard

98

421

Buřič Michal

93

2004

 

751

Pavla Radek

91

418

Lamač Jan

94

2005

 

736

Hůlek Jan

97

403

Pavka Radek

91

2003

 

735

Hřebačka Radek

86

347

Glos Tomáš

95

2005

 

714

Konečný Filip

91

346

Konečný Adam

94

2005

 

712

Chludil Dalibor

91

345

Zeman Tomáš

99

2010

 

710

Vlašic Jan

88

Čtyřboj - 60m, M, D, 800 m ( MPB přip.  )

 

Pětiboj-60mpř., D, Koule, V, 1000 m (MPB st.)

1.060

Tesařík Robert

79

90

 

2.140

Hřebačka Radek

86

1.045

Bílík Roman

79

90

 

1727

Sobek Cyril

89

973

Živný David

90

4

 

1556

Dvořáček Josef

89

907

Kalužík Lubor

79

90

 

1375

Bartoník Jakub

94

906

Pazourek Luděk

80

90

 

1332

Budiš Jan

89

819

Rác Michal

80

90

 

1311

Galetka Ondřej

92

794

Šagát Hynek

90

4

 

1255

Dvořáček Marek

90

782

Bečica David

91

5

 

1206

Stibůrek Radim

90

772

Blabla Ondřej

91

4

 

1137

Zemánek Milan

95

772

Blabla Ondřej

91

4

 

1135

Podrazil Tomáš

89

761

Sýkora Zdeněk

81

90

 

1124

Maláník Lukáš

96

761

Bartoník Dominik

98

10

 

1111

Salajka Filip

95

747

Dvořáček Marek

90

4

 

1079

Šagát Hynek

90

Čtyřboj - 60 m, ( V - D), K, 1000 m ( AŠSK)

 

Šestiboj-60m př,M,60m,D,800,V (I. MPB)

1829

Sobek Cyril

89

4

 

1.106

Bílík Roman

79

1470

Budiš Adam

91

6

 

550

Procházka Jaroslav

81

1380

Kolařík Martin

89

4

 

480

Sýkora Zdeněk

81

1332

Bečica Radek

89

4

       

1238

Budiš Jan

89

5

       

1216

Galetka Ondřej

92

6

       

1187

Dvořáček Josef

89

5

       

1133

Živný David

90

5

       

1118

Pavka Radek

91

6

       

1103

Šagát Hznek

90

5

       

1020

Šagát Vít

88

3

       
TOPlist